Pokaż swój biznes z nowej perspektywy!

Zdjęcia, filmy i panoramy sferyczne z drona w multiresolution.


Nie latamy zabawkami. U nas za najwyższej jakości zdjęcia i filmy z drona nie musisz dopłacać. Przy nagrywaniu filmów z powietrza dysponujemy dwoma operatorami. Jeden steruje dronem, drugi kamerą. Dzięki temu mamy możliwość wykonywania prawdziwie filmowych, dwu a nawet trzyosiowych ujęć znanych z drogich produkcji filmowych. W razie awarii zawsze mamy zapasowy sprzęt gotowy do lotu.

Dysponujemy dronami uzbrojonymi w kamery z wymiennymi obiektywami co daje ogromne możliwości w fotografii i filmowaniu dronem. W odróżnieniu od konkurencji w tej samej cenie oferujemy nagrania i zdjęcia wykonane obiektywami fotograficznymi z możliwością optycznych zbliżeń co jest nieosiągalne przy ujęciach wykonywanych kamerkami sportowymi typu GoPro które dodatkowo zniekształcają obraz.

Dajemy więcejUsługi dronem

Posiadamy niezbędne licencje i dokumenty uprawniające nas do wykonywania usługi dronem na terenie UE. Dzięki wieloletniej współpracy z największymi lotniskami w kraju, możemy bardzo szybko i sprawnie uzyskać warunki lotu niezbędne do bezpiecznego wykonywania operacji UAV w ich pobliżu. Z reguły trwa to do kilku dni – u nas zaledwie 2-3 godziny. Filmowanie dronem w najbardziej popularnych i oblężonych miejsc w Warszawie, które znajdują się w przestrzeni powietrznej, kontrolowanej przez Biuro Ochrony Rządu, to dla nas żaden problem. Jednak aby wykonać lot w tym rejonie musimy otrzymać zgłoszenie minimum 5 dni roboczych przed planowanym lotem. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie.Nie tylko usługi dronem. Nasz zespół jest przygotowany również do realizacji filmów korporacyjnych, klipów filmowych i dłuższych form z ziemi. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem filmowym, wykorzystywanym przy dużych produkcjach filmowych. Jednak dzięki zaawansowanej technice duży plan filmowy możemy zminiaturyzować do każdej przestrzeni i każdych wymagań. Jedynym ograniczeniem może być tylko ludzka wyobraźnia, której nam nie brakuje. Zdjęcia z drona z pewnością uatrakcyjnią każdą produkcję filmową a u nas zamawiając zdjęcia z ziemi i z powietrza w komplecie jest po prostu taniej.

Nie tylko z powietrza


Panoramy 360, wirtualne wycieczki

Nasze usługi dronem to też panoramy sferyczne z drona w multiresolution to znakomity sposób na pokazanie swojej inwestycji, firmy, okolicy, czy czegokolwiek co przyjdzie Ci do głowy w bardzo oryginalny sposób. Dzięki takim panoramom klient na Twojej stronie internetowej może w łatwy i przyjemny sposób zobaczyć inwestycję lub teren przygotowany pod inwestycję. Dzięki technologii multiresolution wszystko odbywa się w bardzo wysokiej jakości bez niepotrzebnego obciążania komputera czy łącza internetowego. Na takiej panoramie można umieścić logo firmy czy wstawić wizualizację. Dodatkowo możemy stworzyć podniebną wirtualną wycieczkę po całej okolicy z muzyką, logiem firmy czy zaznaczonymi punktami takimi jak szkoły, przedszkola czy przystanki autobusowe i sklepy. Pokaż swój biznes z nowej perspektywy dzięki panoramom sferycznym z drona w multiresolution.