Usługi dronem to nasza specjalność.

Pracujemy w dzień i w nocy
Zdjęcia lotnicze realizujemy na na całym świecie.
Wystawiamy faktury VAT

Wynajem drona i możliwości

Co może łączyć drona z ofertą sprzedaży hotelu na mazurach czy mieszkania w zabytkowej kamienicy? Może łączyć bardzo dużo jeśli właściciel nieruchomości zdecyduje się aby umieścić w swojej ofercie zdjęcia z lotu ptaka.

W gąszczu ofert sprzedaży, bardzo trudno jest znaleźć kupca na mieszkanie, dom czy hotel. Agencje nieruchomości jak i sami właściciele prześcigają się w pomysłach na najkorzystniejsze zaprezentowanie swojej oferty. Aby zachęcić potencjalnego kupca, teraz trzeba wykazać się czymś więcej. Właśnie dlatego coraz częściej osoby, które pragną sprzedać nieruchomość korzystają z usługi dronem. Zdjęcia nieruchomości z powietrza zawszę uatrakcyjnią ofertę sprzedaży a nagrania z drona umiejętnie zmontowane potrafią potroić liczbę osób zainteresowanych.

Reklama z drona

Nie ma lepszej kontroli postępu prac jak zdjęcia z powietrza. Wykonywane cyklicznie pokażą Waszym klientom jak „rośnie” Wasza inwestycja. Koszt wynajęcia drona do cyklicznych nagrań czy zdjęć z powietrza jest niewielki a efekt, często pozytywnie zaskakuje. Usługi dronem przy dzisiejszych inwestycjach to standard.

Wynajem drona na inspekcje techniczne

Zdjęcia z drona czy nagrania w wysokiej rozdzielczości z powietrza to znakomite rozwiązanie tam, gdzie istnieje zbyt duże ryzyko aby wysyłać ludzi. W kilka minut za pomocą zdjęć, nagrań czy transmisji online z drona można ocenić usterki czy zagrożenia budowlane, czy chociażby stan elewacji albo dachu. Ceny usług z drona są nieporównywalnie mniejsze od ryzyka jakie musza ponosić ludzie aby wspiąć się na przykład na 30 metrowy komin. Co więcej, nasz dron jest wyposażony w obiektyw z możliwością zarówno optycznego jak i cyfrowego przybliżania obrazu.

Termowizja z drona

Dysponujemy dronem wyposażonym w kamerę termowizyjną. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie bardzo szybko wskazać ubytki ciepła w budynkach czy instalacjach grzewczych. Koszt badania termowizyjnego z drona jest nie wiele wyższy od tradycyjnego badania z ziemi. Dron z termowizją to szybkie i pewne rozwiązanie.

Wynajem drona na eventy i koncerty

Transmisja obrazu na żywo z powietrza to jest to! Nasze drony nie tylko nagrywają i fotografują z lotu ptaka ale potrafią też przesyłać obraz w czasie rzeczywistym w rozdzielczości HD do dowolnie wybranego urządzenia obsługującego rozdzielczość HD. Idealne rozwiązanie dla stacji telewizyjnych w miejscach gdzie nie mogą użyć swojego helikoptera. Zdjęcia na żywo z lotu ptaka sprawdzą się też na koncertach czy imprezach firmowych. Możemy również bezpiecznie latać w pomieszczeniach. Wynajem drona na imprezę to bardzo dobry pomysł!!!

Wynajem drona na ślub

Film z drona na ślubie czy weselu to ostatni krzyk mody. Jeśli już macie Państwo ekipę filmową a brakuje wam tylko ujęć z drona to nie ma problemu. Dysponujemy dronami które nie tylko nagrywają obraz w rozdzielczości 4k ale potrafią też w trakcie imprezy transmitować z drona obraz na żywo do telebimów a nawet online. Reakcja gości bezcenna…

Wirtualna panorama z drona

Wirtualna panorama z drona to zupełnie nowe możliwości we wszystkich dziedzinach. Znakomicie sprawdza się tam, gdzie trzeba pokazać z lotu ptaka tereny inwestycyjne. Potencjalny klient z łatwością, w bardzo komfortowy sposób może zobaczyć tereny inwestycyjne z każdej strony w jednym miejscu i w dodatku z lotu ptaka.

Dron dla służb

Filmy z powietrza to również idealne rozwiązanie dla służb mundurowych, które zajmują się poszukiwaniami zaginionych osób czy muszą na przykład szybko oszacować sytuację w trakcie pożaru lub innej katastrofy. Dowódca akcji zawsze może mieć podgląd na żywo.